avieciu-vynas

AVIEČIŲ

(Sausas putojantis vynas)

Natūralus raudonasis aviečių putojantis vynas, gaminamas tradiciniu metodu.
Visas anglies dioksido kiekis susidaro antrinio fermentavimo procese. 
Ribotas kiekis tik 400 butelių.

Cukrus - 2,0 g/l.

alk. 6,5 % tūrio

 Kaina  
0,75 l.  19,00 EUR
15

 

SVARAINIŲ

Ypatingas vyndario Česlovo Ramoškos svarainių vynas, su meile pagamintas iš šeimos ūkyje užaugintų svarainių. Vertinamas dėl užburiančių citrusinių vaisių aromatų bei netikėtos skonio elegancijos. Pateikti atvėsintą, tinka prie sūrių ir kaip desertas.

 Kaina  

0,75 l.  14,00 EUR
14

TATJANA

Šis lengvas ir paslaptingas vynas – tai vyndario Česlovo Ramoškos dovana mylimai žmonai Tatjanai. Pagamintas pagal senąsias lietuviškas tradicijas iš ūkyje užaugintų įvairių vaisių ir uogų, naudojant slaptą vyndario receptą. Pateikti atvėsintą, tinka prie sūrių ir kaip desertas. 

 Kaina  

0,75 l.  13,00 EUR
16

JUODŲJŲ SERBENTŲ

Tradicinis rankų darbo juodųjų serbentų vynas. Pagamintas naudojant senovinį vyndario Česlovo Ramoškos šeimos receptą iš ūkyje išaugintų uogų. Pateikti atvėsintą, tinka prie brandintų sūrių, vytinto kumpio, žvėrienos patiekalų.

Kaina  
0,75 l.  10,00 EUR
18

AVIEČIŲ

Unikalus, prancūziško ąžuolo statinėse brandintas, rankų darbo aviečių vynas nustebins švelniais miško uogų aromatais ir paskandins gaivioje vasaros skonių jūroje. Pagamintas naudojant senovinį vyndario Česlovo Ramoškos šeimos receptą iš ūkyje užaugintų aviečių. Pateikti atvėsintą.

Kaina  
0,75 l.  12,00 EUR